Konferencja Secure World Gdynia 2016


plakat-konferencja-secure-world

„Szanowny pracodawco – skasowałem ci wszystkie dane, teraz otworzę własną firmę i przejmę twoich klientów. Przecież to takie proste”. Czyżby? Witold Sobolewski z VS DATA udowodni, jak odzyskać „niewidzialne” oraz pokaże jak bronić się przed nieuczciwym pracownikiem ? Wszystko w formie „live”.

Jak ukradliśmy 13 mln zł polskim firmom” – Piotr Konieczny przedstawi na „żywo” kulisy ataków socjotechnicznych przeprowadzonych przez zespół bezpieczeństwa Niebezpiecznik w latach 2014-2015 w kilku polskich firmach z różnych branż. Wykład jest DO BÓLU PRAKTYCZNY i ukazujący faktyczne reakcje pracowników atakowanych firm.

O konferencji
Secure World Gdynia 2016 to pierwsza tego rodzaju konferencja, która ma naocznie zademonstrować ryzyka i zagrożenia czyhające na firmy w sieci, pokazać jak się przed nimi bronić oraz podnieść poziom świadomości MŚP w tym zakresie.

Czego dowiesz się na konferencji
Jeśli interesuje cię bezpieczeństwo danych w twojej firmie, nie chcesz, by padła ona ofiarą ataku hakera, nie przechodzi ci nawet przez myśl, że twoja księgowa nieumyślnie może zrobić przelew na ponad 100 tys. euro na fikcyjne konto, to ta konferencja uświadomi Ci, jakie może mieć skutki w/w działanie i jak należy sobie z tym radzić.

Zapraszamy, 14 listopada, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny – konferencja dot. bezpieczeństwa danych w biznesie. Nie może Was zabraknąć!

Agenda i więcej informacji o konferencji na stronie www.secureworld.pl

drukuj

Zgłoś utratę danych

Telefon 24h!

503 360 360Możesz zgłosić
utratę danych
poprzez formularzKLIKNIJ TUTAJ!

f